ÖZEL FİYAT

Büyük resmi görmek için tıklayınız

14106 LOVABLE TONIC LIFT

Özel Fiyat 159,99 ₺ Normal fiyat 199,99 ₺
stokta mevcut
SKU
14106 LOVABL
Beden ölçüsü rehberi
- +

Ürün açıklaması

“28 Günde Mükemmel Görünüm”

Avantajı: Özel geliştirilmiş EMANA kumaşı ile kan dolaşımını hızlandıran Lovable Tonic Lift sütyen, 28 günlük düzenli kullanımda göğsünüzü doğal görünümüne kavuşturarak, daha diri, dik ve yumuşak olmasını sağlıyor. EMANA kumaşı, içerisinde bulunan Aktif Ten kristalleri sayesinde vücudun ısısını alarak bunu kızılötesi ışınlar gibi geri yansıtıyor ve göğüs çevresindeki kan dolaşımını hızlandırıyor.  İnce ve yumuşak yapısıyla göğse yuvarlak bir görünüm kazandıran tasarım, sınırsız yıkanma özelliği sayesinde de teknolojik özelliklerini kaybetmiyor.

Lovable 14106 için Fransa’da gerçekleştirilen klinik testlerin sonuçlarını merak ediyor musunuz? Detaylar için tıklayın 

  • Özel geliştirilmiş kumaşı «Emana» ve AKTİF TEN teknolojisi doğal mikro-masajı ile kan dolaşımını hızlandırır
  • Sınırsız yıkama ile özelliğini yitirmez
  • Kimyasal yoktur
  • İnce yumuşak şekli ile yuvarlak görünüm, destek ve konforu tam sağlar.

LOVABLE’ın diğer cömert koleksiyonlarını keşfetmek için tıklayın.

KARGO - TESLİMAT

Siparişleriniz saat 12:00’dan önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde, 12:00’dan sonra verdiğiniz takdirde ise ertesi gün kargo takımımıza iletilmektedir. Kargo takımımız, siparişinizin işlem sırasına göre en geç üç gün içerisinde, sipariş aşamasında belirttiğiniz kargo şirketine teslim etmektedir.
Türkiye’de müşteri memnuniyeti en yüksek iç giyim firması olan G Lingerie’de siparişleriniz genellikle 24 saat içerisinde kargo’ya verilmektedir.
Siparişinizin kargo’ya verildiği gün içerisinde tarafınıza elektronik posta ile kargo takip numaranız gönderilecektir. Kargo takip numaranız aracılığı ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

İADE/ DEĞİŞİM

Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra kargo içeriğinde bulunan iade/değişim yönergelerini izleyerek değişim/iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde belirtilen form’da bulunan yönergeleri izleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş v.b. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. İade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren gerekli incelemeler yapılarak, yedi (7) iş günü içerisinde değişim yapılarak tarafınıza yeni ürününüz gönderilecek veya yedi (7) iş günü içerisinde ise iade işlemleriniz tamamlanacaktır.

Bunu duyduğumuza üzüldük.... Haber bültenimizden ayrılmak için kayıtlı e-posta adresinizi bize ileterek abonelikten çıkabilirsiniz. Tekrar görüşmek dileğiyle! info@glingerie.com.tr