Straplez Sütyen ile Rahat ve Göz Alıcı Gelinler

person Yazar: G Lingerie Blog list Kategori: Gelin Koleksiyon Tarih: comment Yorumlar: 0 favorite Okunma: 7803

Gösterişli ve seksi bir görünüm istiyorsanız M Yaka (kalp yaka) bir gelinliği tercih edebilirsiniz. M Yaka Straplez gelinlik modellerinde önereceğimiz Wonderbra Strapless sütyen tam bu gelinlik modeli ile kullanabileceğiniz ideal bir sütyen

Klasik Gelinlik modeli anlayışının hakim olduğu 2018 yılını geride bırakırken, tüm modellerde rahatlığın ve konforun izlerini çokça göreceğimiz gelinlik modelleri 2019 yılında ön plana çıkıyor. Geometrik desenlerin, tüllerin, derin V Yaka tasarımların hakim olacağı modellere bir de parlak kumaşlar, boncuklar, metalik işlemeler eklenince ışıl ışıl bir gelin olmak için geriye sadece bu gelinliklere uyumlu doğru iç çamaşırlarını belirlemek kalıyor.

G Lingerie'nin gelin koleksiyonu, evlenme kararınızın ardından sizi en güzel gününüze hazırlayacak nefes kesici iç çamaşırı koleksiyonuna sahip. 2019 yılının hakim olduğu konfor ve rahatlık duygusunu tüm gelinlik modellerine rahatlıkla uyum sağlayacak iç giyim tasarımları ile birleştiren G Lingerie, yoğun bir koşuşturmacanın içerisinde sizleri rahat hissettirirken seksi tasarımları ile de iç ışıltınızı ortaya çıkartacak. Tüm iç çamaşırlarında konfor ve rahatlığa ekstra önem veren G Lingerie, gelin iç çamaşırlarında da sizi kayma, kesme, düşme, batma gibi problemlerden kurtaracak geniş model ve marka alternatifine sahip.

Her dakikanın tadını çıkarın!

Gelin iç çamaşırı önemli ve özel bir satın alma! Bütün gün bunu giyeceksiniz. Bu yüzden iç çamaşırının gelinliğinizin altında harika görünmesi ve rahat hissettirmesi önemli. Görünmez olmasının yanı sıra vücudunuza tam oturan, sizi tamamlayan ve zenginleştiren, size mükemmel şekilde uyum sağlayan bir çamaşır olmalı.

Straplezden Askılıya, Kayık yakadan V kesime kadar çok farklı gelinlik stilleri mevcut ve bunun için doğru iç çamaşırını kullanmanız gerekiyor.

Zevkinize ve tarzınıza en uygun gelinlik modelini seçerken, sizi mükemmel bir şekilde yansıtacak gelinlik modeli ile hangi iç giyim ürünlerini rahatlıkla giyebilirsiniz sizin için bir araya getirdik.

Yeni Hayatınızın İlk Gününde İçinde Harika Hissedeceğiniz İç Giyim Önerileri 

Straplez Gelinlik- Klasik ve çekici kesimiyle gelinlerin vazgeçilmezi straplez gelinlik özellikle omuzları geniş, göğüsleri küçük gelin adaylarının tercih ettiği bir gelinlik modeli. Herhangi bir askı ya da kol formu kullanılmadan tasarlanan straplez gelinlik modelleriyle daha romantik bir hava yakalamak mümkün. Göğsün üzerine oturan ve göğsü kavrayan bir model olan straplez gelinlikler,  düz yaka ve kalp yaka(M yaka) olarak farklı kesim modellere sahip.


 

Gösterişli ve seksi bir görünüm istiyorsanız M Yaka (kalp yaka) bir gelinliği tercih edebilirsiniz. M Yaka Straplez gelinlik modellerinde önereceğimiz Wonderbra Strapless sütyen tam bu gelinlik modeli ile kullanabileceğiniz ideal bir sütyen. Sütyenin göğüs altı çevresini saran ve iç kısımda yer akan silikon boncuk teknolojisi ile kayma, düşme gibi problemleri yaşamayacak ve bu teknoloji sayesinde cildiniz nefes alarak tahriş olmayacak.

Düz Yaka straplez bir gelinlik tercih ediyorsanız ise önerimiz İspanyol marka Selmark’ın en üst teknolojik yeniliklerle ürettiği, kadınların vücut şekillerine ve yaşam tarzlarına en iyi şekilde uyum sağlayan zarif iç çamaşırlarının yer aldığı wedding koleksiyonu. Klasik bir görünümü tercih eden gelin adaylarının tercihi olan düz yaka straplez gelinliklerde büstünüzü sabitlemek ve güzel bir dekolte yakalamak için Selmark GILDA favoriniz olabilir.

-------

Yorumlar

Henüz yorumumuz yok!

Bir yorum yazın!

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla