Büyük resmi görmek için tıklayınız

D012F DIM MINCEUR SLIMMING 45D

Özel Fiyat 69,99 ₺ Normal fiyat 84,99 ₺
stokta mevcut
SKU
D012F DIM
Beden ölçüsü rehberi

Ürün açıklaması

D012F DIM MINCEUR SLIMMING 45D

* Acti-mineral kristalleri ile örülmüş kumaşı sayesinde kan dolaşımını hızlandırır.
* Cilde sürekli olarak masaj yapan kristallerle kumaşta bulunan acti-mineral kompleksi, mikro dolaşımı teşvik etmeye ve portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olan mekanik bir etki yaratır.
* Etkisi yıkanarak azalmaz .
* Tüm kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz.
* İkna edici sonuçları deneyimlemek için 28 gün 8 saat giyilmelidir.
ARAŞTIRMA
Kadınların % 60'ı İçin Daha İyi Elastikiyet ve Sertlik, Kadınların % 80'i İçin Daha Pürüzsüz Bir Cilt * 24 kadın (25-50 yaş arası) üzerinde bağımsız bir laboratuvarda gerçekleştirilen testte, 28 günlük kullanımda (günde 8 saat): 2,2 cm kalça çevresinde incelme, Kalçada toplam 2.3 cm’e kadar incelme gözlenmiştir. Sonuçlar, her kullanıcının ağırlığına ve vücuduna bağlı olarak değişebilir. Test, Ocak-Mart 2013 arasında gerçekleştirilmiştir.

KARGO - TESLİMAT

Siparişleriniz saat 12:00’dan önce verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde, 12:00’dan sonra verdiğiniz takdirde ise ertesi gün kargo takımımıza iletilmektedir. Kargo takımımız, siparişinizin işlem sırasına göre en geç üç gün içerisinde, sipariş aşamasında belirttiğiniz kargo şirketine teslim etmektedir.
Türkiye’de müşteri memnuniyeti en yüksek iç giyim firması olan G Lingerie’de siparişleriniz genellikle 24 saat içerisinde kargo’ya verilmektedir.
Siparişinizin kargo’ya verildiği gün içerisinde tarafınıza elektronik posta ile kargo takip numaranız gönderilecektir. Kargo takip numaranız aracılığı ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

İADE/ DEĞİŞİM

Siparişlerinizi teslim aldıktan sonra kargo içeriğinde bulunan iade/değişim yönergelerini izleyerek değişim/iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizi ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde belirtilen form’da bulunan yönergeleri izleyerek tarafımıza gönderebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş v.b. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. İade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren gerekli incelemeler yapılarak, yedi (7) iş günü içerisinde değişim yapılarak tarafınıza yeni ürününüz gönderilecek veya yedi (7) iş günü içerisinde ise iade işlemleriniz tamamlanacaktır.

Müşteri yorumları

Bunu duyduğumuza üzüldük.... Haber bültenimizden ayrılmak için kayıtlı e-posta adresinizi bize ileterek abonelikten çıkabilirsiniz. Tekrar görüşmek dileğiyle! info@glingerie.com.tr