G LINGERIE İade Değişim Formu


 

İADE ŞARTLARI

“Almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, tadilat yapılmamış, deforme edilmemiş ürünler olması, etiketi üzerinde olması ve fiş/faturası ile birlikte ürünü kullanmadan” teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme ve/veya değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Ürünü, ürün faturası, iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade edilen ürünün ürün bedeli, İade Adresine ulaştığı andan itibaren (7) YEDİ İŞ GÜNÜ içerisinde müşterinin alışveriş gerçekleştirdiği karta iade edilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Firma Üründe, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde, siparişinizle birlikte size yollanan İade Formu’nu doldurarak, iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri 15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo üzerinden 449 511 008 Sözleşme numarası ile ücretsiz olarak Ergenekon Mah. Cumuhriyet Cad. Cebeltopu Sok. As Han No: 4 K:1 34737 Harbiye/Şişli- İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

İLETİŞİM: 0212 219 90 40

info@glingerie.com.tr

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla