Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Aşağıda belirtilen iade ve değişim şartları sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerinizde geçerlidir.

6502 sayılı Tüketicinin korunması hakkında Kanun gereğince mağaza, işyeri gibi satış mekanlarında yapılan peşin satışlarda satışa konu mallarda herhangi bir ayıp yoksa tüketicilerin değişim veya iade etme hakkı bulunmamaktadır. Bir başka deyişle mağazadan satın alınan ürünlerde cayma hakkı (koşulsuz iade hakkı) bulunmamaktadır. Ancak internet alışverişlerinizde, almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, tadilatı yapılmamış, deforme edilmemiş ürünler olması, etiketi üzerinde olması ve fiş/faturası ile birlikte ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

İade edil ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren, yukarıda belirtilen şartlar değerlendirilerek (7) YEDİ İŞ GÜNÜ  içerisinde ürün bedeli iade edilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Dilerseniz ürünü size en yakın mağazamıza giderek de değiştirebilirsiniz. Bu noktada arkadaşlarımız size ölçü-kalite bilgisi vermekten ayrıca memnun olacaktır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla