Kadın Külot

92 adet ürün var.

Toplam 92 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Külot

Külot; günlük hayatta kullandığımız, kalitesi ve konforundan ödün vermek istemediğimiz bir giyimdir. Fakat bu giyimi, bazen üstüne giydiğimiz kıyafete göre de ayarlamak gerekir. Külot kategorimizde yer alan tüm marka ve modellerde; tarzınıza, ihtiyaç duyduğunuz işlevselliğe ve şıklığınıza uygun modeller bulabilirsiniz. Sizlerin şıklığı ve rahatı için özel tasarlanan her bir model, kaliteli kumaş kullanımları ile de uzun vadeli kullanım sunmaktadır.

İç Çamaşırı

İç çamaşırı kategorimizde yer alan ürünlerimizde mümkün oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bunlardan en öne çıkanlarından birisi de şüphesiz ki külottur. Çünkü her ne kadar görünür olmayan bir ürün olsa da gündelik hayatımızda konforumuzu en çok etkileyen giyimlerdendir. Özellikle bazı modellerin sahip olduğu işlevsellikler, günümüzü kurtarabilir!

İç çamaşırı markası olarak dünyaca ünlü markalar da ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bu markalar arasında en çok tercih edilen ve birçok kadının da tercihi olan Calvin Klein iç çamaşırı modellerimiz eminiz sizlerin de ilgisi çekecektir!

Kadın İç Giyim

Kadın iç giyim; kadınların sadece iç çamaşırı ihtiyacına cevap vermez. Onlar için aynı zamanda bir çekicilik ve özgüven kaynağıdır. Bu sebeple sunulacak olan her türlü iç çamaşırı, bu amacı da içinde barındırmalıdır.

İç Çamaşırı Takımı

İç giyim kategorisinde her ne kadar uyum aranmıyor gibi görünse de aslında gerçek hayatta bu durum tam tersidir. Giydiğimiz kıyafetlerde aradığımız uyumu, iç giyimde de aynı özenle aramaktayız. Tam olarak bu noktada birbirine tam uyumu sağlayan iç çamaşırı takımı kategorimiz, sizlerin imdadına yetişmektedir!

Kadın Külot

Bayan külot, daha önce de belirttiğimiz gibi sadece iç çamaşırı işlevi görmesi amacıyla giyilmez. Birbirinden farklı işlevsellikleri ve özellikleri de içinde barındırmaktadır ve buna göre farklı durumlarda farklı modeller tercih edilmektedir. Örneğin; kadın boxer modelleri çoğunlukla iç çamaşırı izinin belli olmaması ve etek giyilmesi durumunda tercih edilebilir.

Yüksek Bel Külot

Yüksek bel külot modelleri, özellikle karın bölgesine kadar uzaması sayesinde karın bölgesini toparlayıcı bir görevdedir. Bu sebeple bu tarz bir ihtiyaca sahip olanlar, bu modellerimizi tercih edebilir. Bu kategorimizde yer alan modellerin, dantelli külot modelleri ile birlikte farklı kumaş çeşitleri de mevcuttur. Yüksek bel külot modelleri, korse ihtiyacına yönelik bazen kullanılıyor olsa da bu işlevsellik için yine de korse külot modellerimizi tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yüksek bel külot ve külot korse denilince akla gelen ilk marka Cotonella’dır. %95 Pamuk %5 Elastan yapısı ile gündelik ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanacağınız ürünleriniz eskiden kullandığınız tüm ürünleri size unutturacaktır. Yumuşak yapısı ile üzerinizde yokmuş hissi ile gün boyu konforlu hissedeceksiniz. Cotonella külotlarımız büyük beden hanımefendilerimizin de ilk tercihidir.

Külot Korse Modelleri

Cotonella , Generation ve Bali markalarımızın eşsiz ürünleri olan külot korse modelleri vazgeçilmez ürünlerinizden olacaktır. Toparlama etkisinin yüksek olan ve sıkışma  hissin ile gün boyunuzu canınızı sıkan korse modellerini unutturacak modellerimizi yakından incelemeye ne dersiniz.

String Külot

String külot modellerimiz, farklı renk ve kumaş alternatifleriyle geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Özellikle tercih edeceğiniz kıyafetinize göre sizi rahat ettirecek kumaş tercihine ek olarak renk uyumunu da sağlayabilirsiniz. Dişil enerjinizi arttıracak ürünlerimizi yakından incelemek ister misiniz ?

6276 GOSSARD GLOSSIES STRING

Gossard Glossies koleksiyonun tanga külodu , üzerinizde yokmuş gibi hissettirken , seksi görünmenize yardımcı olacaktır.  6271 Gossard Glossies Sütyen ile takım olarakta kullanabilirsiniz.

000QF6992E CK WOMEN THONG

Calvin Klein Ebossed Icon koleksiyonun geri dönüştürülmüş liflerden üretilmiş modelin dokusu ve rahat duruşu ile severek kullanacaksınız. Konforunuz için hazırlanmış olan koleksiyonu hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Takım olarak kullanmak isterseniz  000QF6990ECMB sütyeni incelemenizi öneririz.

Tanga Külot

Tanga külot modelleri, string külot kullanıma göre biraz daha rahat bir kullanıma sahip diyebiliriz. Bu sebeple özellikle gün içinde konfor arıyorsanız tanga külot modellerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle çekici ve şık durması da tercih edilmesine sebep olan faktörlerdendir. Seksi bir duruş  denilince akla gelen Sans Complexe ve Gossard ürünleri gelir.

13016 GOSSARD GLOSSIES SNAKE TANGA THONG

Gossard Glossies Snake koleksiyonun tanga külodu , üzerinizde yokmuş gibi hissettirken , ışıltısıyla göz kamaştırmanıza yardımcı olacaktır.  13011 Gossard Glossies Snake Sheer Sütyen ve 13014 Gossard Glossies Snake Cheeky Sheer Short ile takım olarakta kullanabilirsiniz.

13106 GOSSARD GLOSSIES LEOPARD THONG

Gossard'ın Glossies Leopard koleksiyonun tanga külodu ile çekiciliğinizi ön plana çıkartmaktadır. Leopard seven kadınlarımızın asla vazgeçemeyeceği bir ürün olacaktır.

30564 Wolf String

Dantel denilince akla gelen Sans Complexe’in eşsiz tasarımı olan Wolf koleksiyonu günlük yaşamınızda ihtiyacınız olan konfor, tam toparlama etkisi ile sizi seksi ve üzerinizde yokmuş hissi uyandıracaktır. Geniş renk seçenekleri ile aklınızı başınızdan alacaktır. 70564 Sans Complexe Arum Sütyen ile Takım olarak kullanabilirsiniz. Dantel şıklığını ve rahatlığını bir arada yaşayacağınız Sans Complexe ürünleri vazgeçemediğiniz ürünlerinizden olacağını iddia ediyoruz.

 

Toparlayıcı Külot

Toparlayıcı külot modellerimiz, özellikle sıklaştırma ve toplama ihtiyacı hissedildiğinde tercih edebileceğiniz modellerimizdir. Diğer külot modellerimizde olduğu gibi bu modellerde birçok farklı renk seçeneği mevcuttur.

61564 Arum Yüksek Bel Slip

Toparlayıcı özelliği olan Sans Complexe markamızın 61564 Arum Yüksek Bel Slip modelimizin dantel detayları toparlama özelliği sağlamasının yanı sıra seksi bir görünüm sunmaktadır. Günlük yaşamınızda ihtiyacınız olan konfor, tam toparlama etkisi ile sizi seksi ve üzerinizde yokmuş hissi uyandıracaktır .70564 Sans Complexe Arum Sütyen ile Takım olarak kullanabilirsiniz. Dantel şıklığını ve rahatlığını bir arada yaşayacağınız Sans Complexe ürünleri vazgeçemediğiniz ürünlerinizden olacağını iddia ediyoruz.

 

D0A63 Dim Generous Külot

Toparlama ve konforun ön planda tutulan modelimizin yan detaylarında bulunan transparan yapısı bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlamaktadır. Konforunuzu arttırmak adına normal slip külotlarına göre bel yüksekliğini 2 cm daha fazla olması da toparlayıcı özelliğini arttırmaya yaramıştır. Sg3983 Dim Şık Toparlayıcı Sütyen ile takım olarak kullanabilirsiniz.

Hipster Külot

Hipster külot, özellikle rahat bir kullanımı tercih edenlerin tercihi olmaktadır. Standart külot modellerine göre daha geniş yan şeritler sayesinde size konfor sunmaktadır. Özellikle dar giyimi tercih edecek ve gün boyunca da konforlu bir kullanım arıyorsanız bu modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Brazilian Külot

Brazilian külot modellerimiz, çekici görünümden taviz vermek istemeyen ama rahatına düşkün kadınlar için idealdir. Özellikle dantelli külot seçeneği, en çok tercih edilen ve sevilenler arasındadır. Farklı renk seçeneklerimiz ile de favori renginizi seçip, kendinize ekstra bir özgüven aşılayabilirsiniz!

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla