Pijama

17 adet ürün var.

Toplam 17 üründen 1-17 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Pijama

Pijama modellerimiz ile uyku kalitenizden ödün vermeden konforlu ve rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı model ve renklerle zenginleştirilen pijama modellerimiz, aynı zamanda ev içinde de size rahat bir deneyim ile beraber şık bir görünüm de katacaktır. Kaliteli ve farklı kumaş seçimlerimize ek olarak sizleri düşünerek tasarladığımız pijama takımları, ev içinde ve yatakta rahatınızı sağlamak için size eşlik edecektir. Pijama ya da gece giyim denilince akla gelen rahatlık hissidir. Bizde konforunuzu önemsiyoruz ve sizin için geliştirdiğimiz özel koleksiyonlarımız ile renk ve model çeşitliliği sunuyoruz. Koleksiyonlarımızın birbirini tamamlayan parçaları ile bütünlük oluşturabilir, çeyiz alışverişinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Pijama Takımı

Pijama takımı, alt ve üst uyumu sayesinde şık bir görünüm isteyenlerin tercihi olmaktadır. Farklı desen ve türlerde tasarlanan pijama takımları, her yaşa hitap etmektedir. Konforlu bir uyku deneyimi sunmasının yanında ev içinde de rahat bir kullanım sunmaktadır. Kalite kumaş ve mükemmel işçilik ile ortaya çıkan pijama takımı modellerimiz, uzun süreli kullanım için de idealdir. Uyku kalitesini artırmaya yönelik çözümlerimiz ile de sabah güne daha zinde başlamanızı sağlar. Uyku kalitesini arttıran pijama takımlarımızı tüm aile fertleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Pijama takımlarımız Nautica pijama takımı , Penye Mood pijama takımı , Penye Mood Lingerie pijama takımı ve Generation pijama takımıdır.

Erkek Pijama Takımı

Erkek pijama takımı modellerimiz; erkeklere özgü desenler, rahat kesim ve doğru kumaş seçimi ile tasarlanır. Erkek pijama modelleri, gün boyu iş hayatının stresini üzerinden atmak isteyen erkeklere evde konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca uyku için özel olarak tasarlanması, erkeklere eşsiz bir uyku deneyimi sunmaktadır. Terletmeyen ve sıcak tutan yapısı, uyku sırasında sizi rahatsız edici etkenlerden uzak tutar. Konforun ön planda tutulduğu Nautica erkek pijama takımları farklı koleksiyonları tercih edebilirsiniz. Nautica Nicus erkek pijama takımı klasik ve şık duruşu ile hem kendinize hem de arkadaşlarınıza hediye alırken tercih edebilirsiniz. Nautica Mesh erkek pijama takımını günlük hayatınızda da kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Kırmızı Nautica Eddy Erkek pijama takımı ile konforlu anlarınıza renk katabilirsiniz.

Kadın Pijama Takımı

Kadın pijama modellerimiz, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Gün boyu yüklenen stresin uzaklaştırılması için kumaş seçimleri yapılmaktadır. Ayrıca kadınların rahatına yönelik tercih edilen rahat kesim, hem ev ortamında hem de yatakta konforun en üst seviyede yaşamayı sağlar. Generation Gemma pijama takımı, Generation Botanic pijama takımı , Flowers pijama takımı , Blue ve Bloom pijama takımlarımız ile hem rahat hem de şık görüneceksiniz. Rahat kesimi ile üzerinizde olduğunu unutacaksınız. Gemma , Flowers , Bloom, Botanic ve Blue koleksiyon ürünleri ile tamamlandığınızı alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Nautica pijama takımı , Penye Mood ve Penye Mood Lingerie pijama takımlarını hem gece giyiminizde hem de dışa giyimde kolaylıkla kombinleyeceğiniz modeller bulunmaktadır.

Çocuk Pijama

Çocuk pijama ürünlerimiz, çocuklara özel olarak tasarlanmaktadır ve alerjen durumunun ortaya çıkmaması için özel kumaşlar seçilmektedir. Çocuklarınıza gösterdiğiniz hassasiyetin tüm ürünlerimizde bizler de hissederek onların rahatına ve sağlığına göre modeller tasarlıyoruz. Uyku kalitesi şüphesiz bizler için de önemlidir fakat onların büyümesi için öneminin de farkındayız ve çocuklarınıza en yüksek kalitede uyku için ürünlerimizi özenle hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Kız çocuk pijama ve erkek çocuk pijama modellerimiz, cinsiyete özel olarak tasarlanmaktadır ve özel desenler ile üretilmektedir. Nautica Erkek ve kız çocuğu pijama modellerimiz klasik kesim olup kumaşı yumuşak ve çocuklarımızı rahatsız etmeyecektir. Anne , baba ve çocuk kombinine uyacak koleksiyonlarımız mevcuttur. Bunlar, Nautica Ash Junior Kız Çocuk Pijama Takım , Nautica Soft Kız Çocuk Pijama Takım, Nautica Lucy Kız Çocuk Takımı, Nautica Lossi Junior Erkek Çocuk Pijama Takım modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Gecelik Modelleri

Gecelik modelleri, geceyi şık ve rahat bir şekilde geçirmek isteyenler için özel olarak tasarlanmaktadır. Farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Ayrıca saten ve penye gecelik gibi farklı kumaş seçenekleri de bulunmaktadır. Size en uygun modeli bulabilmeniz amacıyla çok sayıda alternatifler sunan gecelik modellerimiz, konforunuz da düşünülerek üretilir. Gecelik dediğimizde aklımıza saten gecelik takımları gelmektedir. Özellikle VivisTr ve Penye Mood Exclusive markalı ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden şık ve dokusunun üzerinizde olduğunu unutacağınız modellerimiz ile romantik görüneceksiniz. Generation gecelik modellerimiz ile hem rahat hem de şık hissedeceksiniz. Her anımız özeldir mottosu ile geliştirdiğimiz Generation gecelik modellerimiz ile her an iyi hissedeceksiniz. Penye Mood ve Penye Mood Lingerie gecelik ve sabahlık modelleri ile çeyizini tamamlayabilirsiniz.

Gecelik Takımı

Gecelik takımları, tek parça şeklinde üretilerek sizlere oldukça şık bir hava katmaktadır. Evde de gün içindeki şıklığınızı yansıtmak istiyorsanız, tüm modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Farklı kumaş seçenekleriyle üretilen gecelik takımları, teninize her değdiğinde eşsiz bir hissiyat oluşturacaktır.

Sabahlık Takımı

Sabahlık takımı, kaliteli bir uyku sonrası güne keyifle başlarken ihtiyacınız olan ilk şeylerdendir. Kumaşının hissiyatı ve dokusu ile beraber şık duruşu, güne zinde ve mutlu başlamanıza destek olur. Tamamen sizlerin konforu ve ihtiyacına göre özel olarak tasarlanan modellerimiz, her beden için üretilmektedir. Farklı renk ve kumaş seçeneklerini de bulabileceğiniz modellerimizde, alternatifler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Farklı beden seçenekleri ile içerisinde kendinizi oldukça rahat edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Sabahlık Pijama Takımları

Sabahlık pijama takımları, güne başlangıçta ev içinde rahatı arayanlar için idealdir. Kaliteli kumaş, konforunuz ve sağlığınız için ar-ge çalışmaları ve mükemmel işçilikle sizlere en üst düzeyden rahatlık sunmaktadır. Sadece güne başlangıçta değil gün boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğinizden eminiz!

Her anınızı özel kılan Penye Mood , Penye Mood Lingerie ve Generation , VivisTr ve Nautica markalarımızın pijama ve sabahlık takımları ile konforlu ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Birbirinden farklı pijama ve sabahlık modellerinden oluşan  koleksiyonlarımız ile kendinizi şımartmanız için sizleri G Lingerie’ye bekleriz!

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla