İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Perakende sektöründe en çok çalışılmak istenen şirketlerden biri olmak ve şirketin rekabet düzeyini en yüksek seviyeye çıkarabilecek çalışanları istihdam edip, çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

 • Şirket hedeflerine ulaşmada katkı sağlayacak İnsan Kaynakları politika ve uygulamalarını devam ettirmek,
 • Şirket değerlerine, kurum kültürüne ve şirketin stratejik amaçlarına hizmet edecek etkin seçme ve yerleştirme ile organizasyonun verimliliğini artırmak,
 • Adaletli ücret ve yan haklar politikasını devam ettirmek,
 • Şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip, çalışanların eğitim ve kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları alarak geleceğin liderlerini yetiştirmek,
 • Çalışanların memnuniyetini ve şirkete bağlılığını artırmak.

Başvuru ve Süreçler

Bizimle Çalışmak İster misiniz?
Şirket

SAFARİ TEKSTİL A.Ş. 1985 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2012 yılına kadar olan süreçte iç giyim, çorap ve mayo da dünya pazarının %70' ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 18 milyar dolar olan, 24 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye'nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.

Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye de çok markalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine katmıştır. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.

Safari-Klip şirketinin Fransa ile ortaklaşa geliştirdiği G Lingerie’nin ilk mağazasını 2015 tarihinde Eskişehir Espark AVM’de açan G Lingerie, dünya devi üç grupla, Hanes Group, PD Group ve Golden Lady, işbirliği yapmaktadır. Türkiye’de 22 ilde 50'den fazla mağaza ile şuan hizmet vermekte olan G Lingerie’de satışa sunulan dünyaca ünlü markalar arasında başta DIM, Lovable, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Berlei, Gossard, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cotonella, Dorina, Shock Absorber markaları yer almaktadır.

İŞ OLANAKLARI

Tam Zamanlı (Full time)

Harbiye merkez ofisimizde ve tüm mağazalarımızda tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır.

İş olanakları için, Kariyer.net ve Secretcv ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@glingerie.com.tr adresine, merkez ofis pozisyonlarına başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz.

SecretCV.com: Açık Pozisyonlar https://www.secretcv.com/firma/g-lingerie-is-ilanlari

İŞE ALIM SÜREÇLERİ
 • İhtiyaç duyulan insan kaynağının nitelik ve yetkinliklerinin belirlenmesi, 
 • İşe alım sürecinde yararlanılacak tekniğin belirlenmesi ve planlama, 
 • Firma aday veri tabanı, 
 • İnternet veri tabanı, 
 • İlan (internet, basın), 
 • Adaylar ile ön görüşme, 
 • İlgili bölüm yöneticisi ile birlikte görüşme
 • Referans kontrolü 
 • İşe başlatma

Çalışanlarımıza Sunduklarımız

Başlıca Hizmetler

Tüm mağaza çalışanlarımıza yol ücreti ve yemek için set cart uygulaması sunulur.

Gerekli Araç ve Gereçler

Pozisyona uygun olarak şirket aracı, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. imkânları sağlanır.

Bireysel Emeklilik

Tüm çalışanlarımıza Zorunlu Bireysel Emeklilik imkanları sunulmakta, birikimlerine daha fazla katkı sağlarız.

Doğum İzni

G Lingerie çalışanları, kanunen belirlenen yasal sürelerde doğum izni haklarını kullanırlar. Doğum iznine ayrılan personellerimiz döndüklerinde iş kaybı korkusu asla yaşamazlar.

Ulaşım Kolaylığı

G Lingerie kendi mağazaları arasında, çalışanların rotasyonlarını mümkün olduğunca az yapmaktadır. Çalışanların mümkün olduğunca evlerine yakın yerlerde çalıştırılmasına özen gösterilir.

Kadınların Başarısı!

G Lingerie’ı çalışanlarının %90’ı kadın çalışanlardan oluşmaktadır.

Kariyer Fırsatı

Gerekli nitelikleri sağlayan her çalışanımıza, organizasyonun ihtiyaçlarını da dikkate alarak, şirket içinde yatay ve dikey olarak pozisyon değiştirme ve yükselme imkanı sağlıyoruz.

İndirim Alışveriş Fırsatı

Tüm G Lingerie çalışanları, G Lingerie’de satılan tüm ürünlerimizden indirimli olarak satın alma imkânına sahiptirler.

G Akademi

Tüm yeni başlayan G Lingerie merkez çalışanlarımız kurumsal tanıtım, merkez ofis departmanlar, mentörlük programlarıyla desteklenen  bir oryantasyon sürecine tabii tutulur.

Mağaza çalışanlarımızın tümü ise, önce G Lingerie merkez ofisinde ve daha sonra çeşitli mağazalarımızda kapsamlı bir eğitim ve oryantasyon programından geçerler.

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla