Sütyen

72 adet ürün var.

Toplam 72 üründen 1-24 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Her Bedene ve Tarza Uygun Şık Sütyen Koleksiyonu

Kadın iç giyim rutininin vazgeçilmezi olan sütyen, bin bir çeşit modeliyle günlük yaşamdan özel günlere kadar her anda etkileyici duruş sergilemeye yardımcı oluyor. Vücut hatlarını ortaya çıkaran ve iyi hissettiren sütyen, kıyafetlerin de duruşunu doğrudan etkiliyor. Her beden farklı özelliklere sahip olduğu için iç giyimde ihtiyaç olan sütyen modelleri aynı oranda değişiklik gösteriyor. Tasarım her şeyin üstünde tutuluyor ancak tasarımı zenginleştiren şey sütyenin kumaşı, formu ve özellikleri oluyor çoğu zaman. İşlevsel özellikleri ön planda olan dünyaca ünlü markalarımızın ürünleri sizlerle buluşuyor.

Sütyen Modelleri Nelerdir?

Doğru sütyen seçimi yaşamınızı daha konforlu hissetmenize ve şıklığınızı arttırmanızı sağlıyor. Sütyen modelleri kumaşına ve tasarımına göre temel ayrıma sahipken modelin özellikleri konfora hitap ettiği için önemli hale alıyor. Toparlayıcı sütyen, küçültücü, straplez sütyen, penye sütyen, balenli sütyen gibi onlarca çeşit sütyen bulunuyor. Her model iç giyim stilini şıklığını artırıyor, rahat ve özel hissettiriyor. İşlevsel özellikleri ön plana çıkaran dünyaca ünlü markalarımızın ürün çeşitleri;

Toparlayıcı sütyen

Konforlu yapısı ve yumuşak dokulu toparlayıcı sütyen modellerimiz büyük göğüslü kadınlarımızın tercihi ve kurtarıcısı oluyor. Mükemmel konfora imza atan toparlayıcı sütyen, daha önceki tüm kötü deneyimleri unutturuyor ve modern bir deneyim sunuyor. Esnek, toparlayıcı, rahat ve hafif hissettiren modeller, göğüslerin daha ideal görünmesini sağlıyor. Büyük göğüsler için toparlayıcı küçültücü sütyen beklentisini tamamen karşılayan modellerimiz, günlük stilin vazgeçilmezleri olarak estetik bir deneyim vadediyor. Toparlayıcı deyince akla gelen Berlei, Dim ve Sans Complexe markalarının ürünlerini yalnızca G Lingerie ‘de bulabilirsiniz. Size uygun olan toparlayıcı sütyenlerimizi birlikte inceleyelim.

Berlei B510 İki Beden Küçülten Mucize sütyen göğüs hacminizi sağlıklı bir biçimde dağıtarak iki beden küçülme ve toparlama işlevini gerçekleştirirken, göğüste deforme olmadan sağlıklı yapısını korumaya özen gösteriyor. T dizaynı sayesinde göğüsü dikleştirerek küçülten, esnek yapısı ve batma yapmayan yan balenleri sayesinde göğüs altından göğüsün koltuk altına yayılmasını engellemekte ve dik ve fit bir görünüm sunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile Berlei B510 2 Beden Küçülten Mucize sütyen doğru bedeninizi bulduğunu da vazgeçilmeziniz olacaktır.

 Toparlayıcı sütyen ve dantel şıklığı özelliğini denince akla gelen 70564 Sans Complexe Arum modelidir. Muhteşem toparlama ve destek sağlarken, yumuşacık dantel yapısı ile göğüsünüzü kavrayarak şık, rahat ve seksi bir görünüm ile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır. 70564 Sans Complexe Arum koleksiyonunun alt iç giyim ürünleri ve geniş renk yelpazesi ile vazgeçilmeziniz olacaktır.

Muhteşem toparlama ve kusursuz estetik özelliğine sahip olan Dim SG3983 toparlayıcı sütyen, özel kesim kap yapısı ile göğse yuvarlak görünüm kazandırırken, vücut ısısına göre şekillendiği için mükemmel toparlama sağlar. Tül detayları ile tasarlanmış modelin şıklığı yanı sıra rahat hissetmenizi sağlayacaktır. 

Balenli sütyen

Balenli sütyen modelleri göğüslerin daha estetik görünmesini sağlıyor aynı zamanda kıyafetin daha iyi taşınmasına yardımcı oluyor. Balenli sütyenler, taşıyıcı iskeletleriyle sütyenin şeklini koruyor, tıpkı bir korse gibi göğüsler için şekillendirici desteğe dönüşüyor. Balenler göğüslerin zarifçe sarmalanmasını ve iyi görünmesini sağladığı için çok geniş bir kitleye hitap ediyor.  Balenli sütyen denilince akla gelen 70AAA73 SANS ARIANE BALENLİ SÜTYEN rahatlığınızı artırmak için tül astarlıdır. Muhteşem destekli yapısı ile göğsünüzü sarmaktadır. Hem şık hem de rahat olan model sarmal motifli zarif dantellidir.

Balensiz sütyen

Balensiz sütyen çeşitleri sütyen tasarımında herhangi bir şekilde demir, metal gibi taşıyıcı denilen iskelet formların kullanılmaması anlamına geliyor. Balensiz sütyenler genellikle daha esnek ve rahat olarak tanımlanıyor. Taşıyıcı iskelete ihtiyaç duymayan ve ten hassasiyetine sahip olan kişiler için mükemmel bir iç giyim desteği sunuyor. Klasik balensiz sütyenlere ek olarak sporcu sütyenleri de balensiz özelliğe sahip olduğu için çok tercih ediliyor. Balensiz sütyen denilince akla gelen Lovable ve Sans Complexe markası gelir. 14125 LOVABLE 24 SAAT SÜTYENİ ve Lovable 15240 Cotton Balensiz Büyük Beden Sütyen gelmektedir.

14125 LOVABLE 24 SAAT SÜTYENİ Çıkarılabilen balenleri ve sütyen yokmuş gibi hissettiren konforu ile hem gece hem gündüz vazgeçilmeziniz olacak. 24 saat sütyeni olması sebebiyle hem gece hem de gündüz gün boyu konfor sağlar. Göğüs kaldırma etkisiyle birleşen elastik kaplar sayesinde hem göğsünüzün şeklini alır hem de kaldırma etkisi sağlar. Çıkarılabilen balenleri sayesinde hem balenli hem de balensiz olarak kullanabilirsiniz.

14125 LOVABLE 24 SAAT SÜTYENİ Yumuşak kumaşı ve balensiz yapısıyla en yeni teknolojilerle tasarlanan bu sütyen Lovable markasının en beğenilen ürünlerinden biridir.  Elastik dantel tasarımıyla oldukça şık bir görüntünün yanı sıra rahatlığıyla da vazgeçilmeziniz haline gelecektir. Göğüs altındaki ek dikişli parça balen vazifesi görür, göğsü toplar. Bu ek parça omuz kısmına kadar devam eder ve kalın askılar ile göğsü daha iyi taşımaktadır.

744438 SANS COTTON ARUM PAMUKLU BALENSİZ SÜTYEN Yumuşacık yapısı ve dantelli formu ile feminen, seksi bir görünüm sunar. Çiçekli, zengin textronic danteller ve yumuşak organik pamukla üretilmiştir. Yandan destekleri ile güçlendirilmiş bir yapıya sahiptir. Kalın askıları sayesinde rahat hissetmenizi sağlar.

Bralet sütyen

Sünger kullanılmadan tasarlanan ve genellikle dantelin ön plana çıktığı cezbedici tasarıma sahip olan bralet sütyen modelleri, müthiş hareket özgürlüğüyle çok iyi hissettiriyor. Bralette sütyen, sadece iç giyim kıyafeti olmaktan çıkıyor, günlük stilde birçok kombine yıldız parça olarak eşlik ediyor. Blazer ceket, kimono, salaş tişört içlerine keyifle giyilen bralet takımı hem blue Jean, şort, etek gibi günlük parçalara hem de kumaş pantolon, takım elbise gibi daha resmi parçalara zarifçe eşlik ediyor. Bralet tipi sütyen modelleri son yılların en popüler iç giyim parçası olarak tüm cazibeyi üzerine çekiyor. 

Penye sütyen

Rahatlığı hiçbir şeye değişemeyenlerin tercihi olan penye sütyenler, yumuşacık yapılarıyla esnek bir kullanım sunuyor. Penye serisinde toparlayıcı sütyen özelliği de olan modeller bulunuyor, farklı stillere hitap ediyor. Penye sütyen modelleri göğüsleri usulca sarmalayarak fiziksel konfor kazandırıyor; sırt ve omuz baskısını azaltarak hareket özgürlüğü veriyor. Penyelerin yumuşak dokusu şık, rahat, kaliteli ve uzun ömürlü bir deneyim yaşatıyor.

Straplez sütyen

Gündüz ve gece stilinde straplez sütyen modelleri minimaliz iç giyim tarzını destekliyor. Askısız formda tasarlanan straplez iç çamaşırı, gece kombini yaparken askı görüntüsünü ortadan kaldırıyor ve konforlu bir şıklık sunuyor. Straplez serisinde kadınlara kendini rahat ve özgüvenli hissettirecek mükemmel tasarımlar ön plana çıkıyor, farklı stillere göz kırpıyor. Straplez sütyen deyince akla gelen 939 Maiden Form  ve 10516 Selmark Etna ‘dır. 939 Maiden Form minimizer etkilidir , ürün detaylarına minimizer sütyende bulabilirsiniz. Selmark Etna Straplez sütyen ise geri dönüşümlü kumaştan üretilmiş oluş, görülmez silikon bantları ile giysilerinizin altında kaymayı engeller.

Minimizer sütyen

Sütyen modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarını önemsiyor. Minimizer sütyen bu amaçla tasarlanan ve göğüs küçültücü sütyen beklentisini kusursuz karşılayan özel bir tasarımı yansıtıyor. Göğüsleri olduğundan daha minimal ve iyi göstermek için tek ihtiyaç duyulan şey küçültücü sütyen modeli olabilir. Büyük beden toparlayıcı sütyen tercih edenlerin de yaşamında yer alan bu seri, esnek tasarımıyla göğüslerin şık ve fit görünmesine yardımcı oluyor. Maidenform 939 Küçültücü dantel sütyen, minimizer etkisi ile göğsünüzü dolgunlaştırır. Özel ve rahat materyali ile gün boyunca teninizde yokmuşcasına hissettirir. 1,5 beden kadar küçültme sağlar. Ayarlanabilir omuz askıları ile de vücudunuza mükemmel bir biçimde oturur. Göğüs ortasındaki dikiş göğsün daha dik durmasını sağlar. Cup üstündeki Mikrofiber destekli danteller ve ön orta kısımda fiyonk aplike özellikli balen destekli tam kapatan kontur sütyen görünümüzüne şıklık katar. Ayarlanabilir omuz askıları ile kişiselleştirilebilir. Maidenform’un küçültücü straplez sütyeni ise 2 farklı şekilde kullanılabilir. Sırt ve ayarlanabilir kayışları ile görünümü kişiselleştirebileceğiniz minimizer sütyen dolgu ve destek içermemektedir. 1,5 beden küçülten sütyen, ayarlanabilir.

En Rahat Sütyen Modelleri ve Fiyatları Sizinle

En iyi sütyen modellerini sizin için bir araya getiren markamız, günlük yaşamınızda ve özel anlarınızda size modern deneyimler yaşatıyor. İster küçük ister büyük beden sütyen modelleri olsun; bralet, minimizer, toparlayıcı, straplez, penye, balenli, balensiz tüm sütyen tasarımları uygun fiyat avantajıyla şimdi sizinle. Yıl boyunca en rahat sütyen modellerini en uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilir, kendinizi modern iç giyimle şımartabilirsiniz. Vazgeçilmeziniz olacak Dünyaca markalı ürünler sadece G Lingerie’de!   

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla