Küçülten Mucize

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Büyük Bedenlere Büyük Dokunuşlar,

Minimizer Sütyen

G Lingerie, iç giyim ürünlerinde ihtiyacınız olan konforu dünyaca ünlü markalarla tanıştırmaya devam ediyor. Konforu ön planda tutan üstün fonksiyonel ve kaliteli küçültücü etkiye sahip birbirinden farklı sütyenlerimiz ile duruşunuzun değiştiğini hissedeceksiniz. Duruşumuzu doğrudan etkileyen ürünler hem konforumuzu ön planda tutulmalı hem de bizi özel hissettirmelidir. Kıvrımlarınızı sevin ve size uygun olan sütyen seçiminize birlikte karar verelim…

Büyük göğüslü kadınlarımızın rahatlıkla tercih edeceği birbirinden güzel ve fonksiyonel olan toparlayıcı minimizer sütyenleri uzman ekibimizle sizin için hazırladık. ‘Dim Dikişsiz Minimizer sütyen’ , ‘428Maidenform Specialty Minimizer Sütyen’ ve ‘939 Maidenform Specialty Minimizer Sütyen’ i daha yakından tanıyalım. 

İç çamaşırı deyince aklımıza danteli ile göz kamaştıran, toparlayıcı sütyen, şekillendirici sütyen küçültücü sütyen gelir. Büyük ve dolgun göğüslere sahip kadınlarımızın sütyenden beklentileri; minimizer sütyen , küçültücü sütyen olmasıdır. Seçenekler bu kadar fazlayken kendi bedeninize en uygun olanı bulmak zaman alabiliyor. Bu süre zarfında yanlış sütyenle kötü tecrübeler edinmemeniz için uzman kadromuz ile sorunlarınıza çözüm getirmeyi amaçlıyoruz. 

Kıvrımlarınızı sevin, konforun ön planda tutulduğu , gün boyu şık duruşlara sahip olan küçültücü sütyen , toparlayıcı minimizer sütyen modelleri yakından tanıyalım , size hitap eden sütyene birlikte karar verelim.. 

Küçültücü sütyen modelleri

Büyük göğüslü kadınların kolaylıkla tercih edebileceği ‘Dim Dikişsiz Minimizer sütyen’ Fransız markasının özel olarak ürettiği küçültücü sütyen ile göğüslerinizi kontrol altında tutun. Cup kenarlarındaki kumaş şeritler, ve balenli formu ile göğüs hacminizin en aza indirilerek dengeli dağıtılmasına yardımcı olur. Yumuşak yapısıyla göğüsü toparlayarak vücut hatlarınıza uygun hale getirerek toparlar,  askı tasarımıyla da omuzlarınızı rahatsız etmeden gün boyu rahat bir kullanım sunar.  Hem günlük kullanıma hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz toparlayıcı sütyen ile kıvrımlarınıza çekicilik katar. Göğüsleri toparlayarak küçülten sütyen, Kalın askılarıyla göğüslerinize mükemmel destek sağlar. Maksimum toparlama ve konfor sunar.

Toparlayıcı Küçültücü Sütyen

Bir diğer sütyenimiz Amerika’da üretilen Maidenform 428 Küçültücü dantel sütyen, minimizer etkisi ile göğsünüzü dolgunlaştırır. Özel ve rahat materyali ile gün boyunca teninizde yokmuşcasına hissettirir. 1,5 beden kadar küçültme sağlar. Ayarlanabilir omuz askıları ile de vücudunuza mükemmel bir biçimde oturur. Göğüs ortasındaki dikiş göğsün daha dik durmasını sağlar. Cup üstündeki Mikrofiber destekli danteller ve ön orta kısımda fiyonk aplike özellikli balen destekli tam kapatan kontur sütyen görünümüzüne şıklık katar. Ayarlanabilir omuz askıları ile kişiselleştirilebilir.

Maidenform Küçülten Sütyen

Maidenform’un küçültücü straplez sütyeni ise 2 farklı şekilde kullanılabilir. Sırt ve  ayarlanabilir kayışları ile görünümü kişiselleştirebileceğiniz minimizer sütyen dolgu ve destek içermemektedir. 1,5 beden küçülten sütyen, ayarlanabilir. 

Berlei İki Beden Küçülten Mucize Minimizer Sütyen

Berlei iki beden küçülten sütyeni duymadınız mı ? Hem de  Ameliyatsız ve ağrısız anında 2 beden küçülten sütyen! Vücudunuzla birlikte hareket eden balensiz iki beden küçültme etkili sütyen, çapraz kesimi sayesinde vücudunuzu kapsarken, özgürlüğünüzü kısıtlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Dantelli kenarları ve çiçek desenli kumaş tasarımı ruhunuzu hareketlendirirken, kolalı kumaş özelliğiyle göğsü korse gibi toparlar. Berlei B510’un muadilleri küçültme etkisini göğüslerinizi sıkıştırarak yaparken, Berlei B510 hacmini dağıtarak sağlıklı bir biçimde küçültme ve toparlama işlevini gerçekleştiriyor. Oval sırt yapısı sayesinde sırtınızı kavrarken göğüs ağırlığınızı sırtınıza yayar. Bu nedenle göğsünüz deforme olmadan sağlıklı yapısını koruyor. Büyük bedenlere tam uyum ve destek sağlamak için tasarlanan T-dizaynı sayesinde göğsü dikleştirerek küçülten Berlei, çapraz kesimli yapısı sayesinde vücudu kavrayarak vücut ile beraber hareket eder ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Dantelli toparlayıcı sütyen, Minimizer sütyen, Esnek yapısı ve batma yapmayan yan balenleri koltuk altından toparlamaya başlayarak, göğsün koltuk altına yayılmasını engeller ve anında dik ve fit bir görünüm sağlar. Askılardaki pamuksu doku omuzları terletip tahriş etmez. Ara bedenler ve özel günlerde genişleyen göğüsler için 3 aşamalı ayarlanabilir kopçaları vardır. Ürünümüzün farklı renkleri, günlük kullanıma uygundur. 

Dünya Markası Küçültücü Sütyenler

Markanın en iyi satan kalite sütyenlerinden biri olan küçültücü ve toparlayıcı sütyen, farklı renkleri ile günlük kullanımlar için de harika bir seçim , bütün kıyafetlerinizin altında, dolgun ve büyük göğüslere mükemmel bir minimizer ve toparlayıcı özelliği ile A kalite bir konfor, üzerinize tam oturarak muhteşem bir görünüm ve deneyim sunar. Alt balenleri ile gögüsü dikleştirir. Özel tasarımı ile göğüslerde taşma yapmasını engeller.

En İyi Toparlayıcı Sütyen

Detaylıca incelemek gerekirse vücut ısısıyla göğsünüzün şeklini alan kabı sayesinde konfor ve toparlayıcı ve küçültücü sütyendir. Kaplarındaki çapraz dikiş sayesinde, doğal ve yuvarlak göğüs görünümü sağlar. Sütyenin ayarlanabilen ve ekstra geniş askıları sayesinde göğsünüzü tam olarak sarar. “U” sırt yapısı ile göğüs ağırlığını yayar

Özel kesim kap yapısı ile göğse yuvarlak görünüm kazandırırken, vücut ısısına göre şekillendiği için mükemmel toparlamayı da destekler. Tül detaylarla tasarlanmış olduğundan konforun yanında şıklık sunar. Moda renk çeşitleri ile de kıyafetlerinizle kombinlemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri yorumlarımızdan Küçültücü sütyen kullananlar ve yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Size en uygun minimizer sütyen, küçültücü sütyen ve küçülten sütyenleri bulmanız için G Lingerie mağazalarını ve www.glingerie.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, alanında uzmanlaşmış dünya markaları G Lingerie’de!

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla