Toparlayıcı/Minimizer

19 adet ürün var.

Toplam 19 üründen 1-19 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Toparlayıcı Sütyen

Büyük Bedenlere Toparlayıcı Sütyen ile Büyük Dokunuşlar

Kullandığımız ürünlerin bize gün boyu rahatlık sunmasını isteriz, özellikle de iç çamaşırlarımızın. Duruşumuzu doğrudan etkileyen ürünler hem konforumuzu ön planda tutmalı hem de bizi özel hissettirmelidir. Kıvrımlarınızı sevin ve size uygun olan sütyen seçiminize birlikte karar verelim… Sütyen seçimi oldukça zor ve uzmanlık isteyen bir konudur. Toparlayıcı sütyen, küçültücü sütyen, minimizer sütyen, destekli sütyen, push up sütyen, 2 beden küçülten sütyen, balenli sütyen, balensiz sütyen gibi bir çok kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Seçenekler bu kadar fazlayken kendi bedeninize en uygun olanı bulmak zaman alabiliyor. Bu süre zarfında yanlış sütyenle kötü tecrübeler edinebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaları bünyesinde buluşturan ve uzman kadrosuyla tüketicinin sorununa hizmet etmeyi misyon haline getiren G Lingerie geniş ürün yelpazesiyle sizi rahat ve özel hissetmenizi sağlamaktadır.

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Büyük ve dolgun göğüslere sahip kadınlarımızın sütyenden beklentileri; minimizer sütyen, küçültücü sütyen veya toparlayıcı sütyen olmasıdır. Ürünlerimizin vadettiği şık bir görüntü sunarken göğüs formunu toparlamak , küçültücü göstermek , sırt ve omuz ağrılarını en aza indirgemek, konforlu ve ağrısız günler.. Büyük göğüs konusunda ürünlerimizin kalitesi ve işlevsel olmaları büyük göğüslü kadınlarımızın sorunlarına çözüm getirmiştir. Kıvrımlarınızı sevin, konforun ön planda tutulduğu , gün boyu şık duruşlara sahip olan toparlayıcı sütyen, küçültücü sütyen , minimizer sütyenlerimizi yakından tanıyalım, size hitap eden sütyene birlikte karar verelim.

En İyi Toparlayıcı Sütyen

Berlei B510 İki Beden Küçültücü Sütyen

Daha önce iki beden küçülten sütyen duymuş muydunuz? Ameliyatsız ve ağrısız anında 2 beden küçülten mucize sütyen! Vücudunuzla birlikte hareket eden, balensiz iki beden küçültme etkili toparlayan sütyen, çapraz kesimi sayesinde vücudunuzu kapsarken, özgürlüğünüzü kısıtlamayacak şekilde tasarlanmıştır. Dantelli kenarları ve çiçek desenli kumaş tasarımı ruhunuzu hareketlendirirken, kolalı kumaş özelliğiyle göğsü korse gibi toparlar. Berlei B510’un muadilleri küçültme etkisini göğüslerinizi sıkıştırarak yaparken, Berlei B510 hacmini dağıtarak sağlıklı bir biçimde küçültme ve toparlama işlevini gerçekleştiriyor. Oval sırt yapısı sayesinde sırtınızı kavrarken göğüs ağırlığınızı sırtınıza yayar. Bu nedenle göğsünüz deforme olmadan sağlıklı yapısını korur. Büyük bedenlere tam uyum ve destek sağlamak için tasarlanan T-dizaynı sayesinde göğsü dikleştirerek küçülten Berlei, çapraz kesimli yapısı sayesinde vücudu kavrayarak vücut ile beraber hareket eder ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Minimizer sütyen, esnek yapısı ve batma yapmayan yan balenleri koltuk altından toparlamaya başlar. Göğsün koltuk altına yayılmasını engeller, anında dik ve fit bir görünüm sağlar. Askılardaki pamuksu doku omuzları terletip tahriş etmez. Ara bedenler ve özel günlerde genişleyen göğüsler için 3 aşamalı ayarlanabilir kopçaları vardır. Ürünümüzün farklı renkleri, günlük kullanıma uygundur.

Sans Complexe 70564 Dantelli Toparlayıcı Sütyen

Dantelin şıklıyla birleşen toparlayıcı sütyen Sans Complexe. Güçlü alt balenlerinin toparlama etkisi ile tanışmanızın işte tam zamanı. Günlük yaşamınızda ihtiyacınız olan konfor, toparlayıcı özelliği ile birleşerek gün boyu sizlerle olacaktır. Yapısında bulunan dantel sizi rahatsız etmez ve günlük kıyafetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ürünümüzü detaylı inceleyecek olursak, içindeki ek astar ve T kesim dikişi sayesinde göğsünüze yuvarlak bir görünüm verir, kol altınızdan taşma yapmaz. Orta kısımdaki file örgüsü sayesinde göğüs arasının hava almasını sağlar, pişiği önler. “U”sırt yapısı ile göğüs ağırlığını eşit olarak yayar. Omuzundaki yükü hafifletir. Ayarlanabilir ve yumuşak askıları sayesinde iz ve kızarıklık yapmaz. Harika bir toparlayıcı sütyen etkisi sunar.
Muhteşem toparlayıcı sütyen ile gün boyu konforlu ve sexy hissedeceksiniz. Mükemmel uyum ve en şık görünüm için string, slip ve şort ürünleriyle rengarenk takımınızı tamamlayabilirsiniz. Üstelik moda renkleri ile toparlayıcı sütyen ile iç giyim koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz.

DIM SG3983 Şık Topalayıcı sütyen

Markanın en iyi satan kalite sütyenlerinden biri olan toparlayıcı sütyen. Günlük kullanımlar için harika bir seçim.Bütün kıyafetlerinizin altında, dolgun ve büyük göğüslere mükemmel bir minimizer ve toparlayıcı özelliği ile A kalite bir konfor, üzerinize tam oturarak muhteşem bir görünüm ve deneyim sunar. Alt balenleri ile gögüsü dikleştirir. Özel tasarımı ile göğüslerde taşma yapmasını engeller. Detaylıca incelemek gerekirse vücut ısısıyla göğsünüzün şeklini alan, kabı sayesinde konforlu, toparlayıcı ve küçültücü sütyendir. Kaplarındaki çapraz dikiş sayesinde, doğal ve yuvarlak göğüs görünümü sağlar. Sütyenin ayarlanabilen ve ekstra geniş askıları sayesinde göğsünüzü tam olarak sarar. Dim Toparlayıcı Sütyen “U” sırt yapısı ile göğüs ağırlığını yayar.
Özel kesim kap yapısı ile göğse yuvarlak görünüm kazandırırken, vücut ısısına göre şekillendiği için mükemmel toparlamayı da destekler. Tül detaylarla tasarlanmış olduğundan konforun yanında şıklık sunar. Moda renk çeşitleri ile de kıyafetlerinizle kombinlemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Büyük göğüslü kadınlarımız için özel tasarlanan dikişsiz minimizer sütyen ile konforlu ve şık hissedeceksiniz. Minimizer sütyen ve toparlayı sütyen özelliği olan sütyenimiz, elastik ve yumuşak yapısı ile tam destek ve toparlama sağlar.

939 Maidenform Minimizer Straplez Küçültücü Sütyen

Büyük bedene hitap eden bir başka sütyenimiz ise 939 MaidenForm Minimizer Straplez sütyen. Büyük beden hanımefendilerimizin tercih etmekten çekindiği straplez sütyenin rahatlığına alıştığınız zaman vazgeçemeyeceksiniz. Farklı toparlayıcı sütyen kalıbı sayesinde büyük göğüsleri çok iyi kavrar . 1,5 beden küçültme etkisi olan minimizer sütyen , dolgusuz ve desteksizdir. Küçültücü sütyenimizi iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilen ve çıkarılabilen kayışları ile straplez sütyen şeklinde kullanabilirsiniz. Straplez küçültücü sütyen, içteki silikon bantlar kaymayı önler. Yüksek kaliteli kumaşı ile gün boyu rahatça kullanabilirsiniz.

428 Maidenform Minimizer Sütyen - 1,5 Beden Küçültücü Sütyen

428 Maidenfrom Küçültücü Sütyenimizin üzerindeki mikrofiber destekli dantel detayı ile görünümünüze şıklık katar. 1,5 beden küçültme etkisine sahip olan küçültücü sütyenimizi , ayarlanabilir askıları sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minimizer etkisi ile gögüsünüzü dolgunlaştırır. Küçültücü sütyenin göğüs ortasındaki dikiş gögüsü daha dik tutar. Özel ve konforlu materyalı ile gün boyunca teninizde yokmuş hissi sunar.

Toparlayıcı Sütyen Fiyatları

Dünya markası toparlayıcı sütyen fiyatlarına ve modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Size en uygun sütyeni bulmanız için G Lingerie mağazalarını ve www.glingerie.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın, alanında uzmanlaşmış dünya markalarını G Lingerie’de!

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla