Bralet

11 adet ürün var.

Toplam 11 üründen 1-11 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Bralet

Bralet ip ve dantel detayı ile kolay giyilebilen sutyen çeşididir. Estetikli giyim ürünleri arasında gelerek birçok detayı ve dikim çeşidi ile farklı kombinlerde giyilebilir. Son zamanlarda moda haline gelen giyim ürünü aynı zamanda kadınların ve genç kızların favori kıyafeti haline gelmiştir. Tercih edilen bralet türleri farklı desen ve çeşitlerde olduğu gibi birçok renkte de üretimi mevcuttur. Kullanımı hem kolay hem de sıcak havalarda rahatlık sunan bralet çeşitleri şık bir görünüm sunmaya devam eder. Sütyen çeşitleri arasında en konforlu ve kolay giyim imkanı sunan modellere sahiptir.

Bralet Nedir?

Bralet, kadınlar tarafından yaygın bir kullanıma sahip olan sütyen çeşidi olarak bilinir. Fakat tercih edilen giyim ürünü dantelli yapısı ve askılı olması sebebi ile ceket içerisinde veya farklı kombinlerde tercih edilebilir. Bu şekilde şık bir giyim seçeneği ile benzersiz bir görünüme sahip olma imkanınız mevcuttur.

Bralet alımında her zaman tercih edeceğiniz çeşit aralığı sınırsız ürün yelpazesi ile birlikte kullanıma uygun birçok tasarım örnekleri bulunur. Bralet sütyen kullanımı birçok kombini destekleyen yapısı sayesinde günümüzde en çok kullanılan giyim ürünleri arasında gelir.  Esnek bir yapının hakim olduğu bralet sütyen çeşidinde dantel, fiyonk ve taş detayları ile de süslenerek farklı görünümler elde edilir.

Alt kısmı ise isteğe bağlı olarak destekli veya desteksiz olduğu gibi büstiyer şeklinde de üretilmektedir. Push up denilen dolgulu modeller ise yaygın bir üretime sahiptir. Rahatlık ve şıklığın bir arada sunulduğu bralet modelleri kısa sürede kendi stilinizi yansıtmanız için kolaylık sağlar. Jean üzerine yaygın bir kullanım mevcut iken aynı zamanda kumaş takımlar ile de özel davetlerde tercih edilebilir.

Dantelli Bralet Nedir

Dantel detayı ile süslenmiş olan braletlerde kumaş yapısının yüksek oranı dantelden oluşur. Göğüs bölgesinin dekoltesi ile askılı bir kullanım imkanı tanır. İstenildiğinde ceket içerisinde kalan bralet estetikli bir duruş yakalamanızı sağlar. Dantelli bralet sütyen olarak adlandırılan büstiyer çeşitleri, desenli ve motifli ürün klasmanına girer. Modaya ayak uyduran yapısı ile benzersiz bir duruş yakalamanıza imkan tanıyarak kullanmanızı sağlar.

Dantelli bralet sütyen modelleri partilerde, kutlama ve doğum günleri gibi etkinliklerinde genç kızların ve birçok kadının tercih ettiği özel bir giyim ürünüdür. Bu sebeple de şık duruşu ve gösterişli yapısı ile herkesin hayran kalmasına imkan tanıyan bir üründür. Dantel detayı ile özel günlerde büyük bir önem kazanan bralet, destekli ve desteksiz olarak iki kısımda kullanım imkanı sunar.

Yarı Destekli Bralet

Yarı destekli büstiyer modelleri iç giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Spor giyimi destekleyen yapısı mevcut olduğu gibi aynı zamanda ağır giyim türünü de desteleyen bir özelliktedir. Bralet sütyen kullanımı tercih edenler için spor çeşitleri de mevcuttur. Yarı destekli yapısı sayesinde spor ürünler ile rahat bir giyim için kullanımı mümkünken istenildiğinde özel günler için de tercih edilebilir.

Büstiyer modellerinin günümüzde sık tercih edilmesinin sebeplerinden biri de aksesuar görevi görmesi ve açık, salaş yakalı giysiler ile kombin edilerek bir uyum haline gelmesidir. Kullanımı ile birlikte oldukça şık bir görünüm sunması bralet sütyen severler için önemlidir. Salaş ceketler içerisinde tercih edilebilir yapısı ile hoş bir görünüm sunar. İsteğe göre t-shirt ve askılı bluzların içinde rahatlıkla kullanılabilen kadın büstiyer çeşitleri hem şık hem de oldukça salaş bir görünüm sağlayarak tercih edilmektedir.

Çıkarılabilir Askılı Braletler

Kolay çıkarılabilir yapıya sahip olan braletler, alt kısmı lastikli veya esnek dantel yapıda olabilir. Tercihe göre kancalı bir şekilde çıkarılması kolaylık sağlayan modellerde tercih edilmektedir. İç giyim ürünleri arasında günümüzde en çok tercih edilen bralet, her modeli ile kendine hayran bıraktıran bir yapıda üretilmektedir. Çıkabilen yapıya sahip ise her zaman kolay bir giyim imkanı sunar. Böylelikle rahat ve konforlu yapısı sayesinde likralı olan çeşitler de revaçtadır. Yapısı gereği hem hafif hem de oldukça esnek kumaşı ile kişide yok hissi yaratıp özellikle sıcak havalarda rahat edilmesini sağlar.

Çıkarılabilen modellerin günlük aktivitelerinizde rahatlıkla tercih etmenize olanak tanır. Benzersiz ürün yapısı ve tercih ettiğiniz kumaş çeşitlerinde hazırlanan iç giyim ürünü konforlu bir kullanım imkanı yaratır. Büstiyer tipinde üretilen braletler, kadınlar için kurtarıcı bir giyim ürünü olmaktadır. Jeans üzerine veya etek üzerine rahatlıkla tercih edilen modeller sayesinde benzersiz bir görünüm sunar.

Balenli Bralet

Balenli sutyenler alt tarafı dikilerek tutturulmuş modelleri kapsar. Tel geçişi mevcut olan braletlerde, alt kısmı streç bir görünüm arz ederek vücudunuza rahat bir şekilde oturması sağlanır. Böylelikle kullanımı da kolaylık gösterir. Benzersiz çeşitlere sahip olan bralet modelleri, balenli olmasının yanında agraflı yapıda hazırlanmıştır. Bu sayede rahat bir giyim imkanı sunarak estetik görünümü ile de benzersiz bir ürün özelliğindedir.

Balenli braletler kadınların gözdesi olan giyim türleri arasında gelir. Günümüzde tek parça hali ile konforlu bir yapısı bulunur. Esnek özelliği sayesinde birçok renk çeşidi de mevcuttur. Bralet çeşitleri sadece dantelli değil farklı kumaş tipleri ile de üretilmektedir. Kıyafetinize uygun renk özelliği ile kolay giyim imkanı sunar.

Desteksiz Braletler

Destekli ve desteksiz bralet çeşitleri ile göğüs büyüklüğüne göre kullanım tercih edilir. Bu sebeple de destekli giyime ihtiyaç duyan kadınlar için az destekli veya yüksek oranda sünger kullanımı ile çok destekli modellerde bulunur. Desteksiz braletler ise hem hafif hem de kolay giyim imkanı tanıyarak esnek yapısı oldukça fazladır. Bralet alımı yaparken öncelikle dikkat edilmesi gereken detaylar bulunur. Doğru beden alımı oldukça önemlidir. Sadece bralet sütyenlerde değil, tüm sütyen modellerinde geçerli olan bu durum bedeninize tam oturabilmesi için önemli bir detaydır.

Bralet sütyenlerde, sünger veya destekleyici dolgulu olarak üretilenlerde mevcuttur. Beden seçimi bütün detayların yanında ekstra önem kazanmaktadır. Fazla küçük veya fazla büyük bir beden alındığında bunun hemen belli olma imkanı mevcuttur. Bu sebeple de yanlış beden alımı dikkat çekeceği için tercih edilen bralet modelleri tam beden alımı kapsamalıdır.

Bralet Neden Tercih Edilmelidir ?

Bralet sütyen modern giyimin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. İddialı görünmek ve konforlu hissetmeniz için Bralet modellerini tercih edebilirsiniz. Birden farklı kıyafet ile takım yapma imkanına sahipsiniz. Bralet sütyen hem spor hem de sexy bir görünüm sunmaktadır. Kolay kullanılabilen yapısı ile gün boyu rahat hissedeceğiniz ürünlerdir. İstediğiniz Bralet sütyen modelini G Lingerie Collection‘ınımızda bulabilirsiniz.

 

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla