• İndirimli fiyat
D07C7 DIM THERMAL 20D

D07c7 Dim Thermal 20d Termal Çorap

44,99 ₺ 25% indirim
59,99 ₺
Vergi dahil

Beden Ölçüsü Rehberi
Beden
Renk
Adet

KIŞ AYLARINDA BİLE YAZ SICAĞI ETKİSİ

ÖZELLİKLERİ

  • Özel bir yün ile kaplanmış kumaşı sayesinde bacaklar soğuğa karşı korunur
  • Yumuşaklık ve direnç sağlayan 3D örgü ile örülmüştür
  • Ürün içindeki yünlü materyal hareket ve esneme arttıkça ısınma sağlar
  • Stretch Energy Generation teknolojisi ile üretilen çoraplar, bacaktaki hareket etkisiyle 1.1 dereceye kadar sıcaklık yaratır.

3610861448971
Puan 
2020-01-12

Gerçekten çok sıcak tutuyor

Bu ürünü geçen sene tesadüfen mağazada gördüm ve denemeye karar verdim. Doğal olarak pantolon altında kullanıyorum. Gerçekten çok sıcak tutuyor. Bu kadar ince bir kumaşın bu kadar sıcak tutması mucize gibi bir şey. Hareket kısıtlanmıyor, rahat, pantolon altında kabarıklık toplanma vesaire yapmıyor. Yani çok kullanışlı ve rahat. Herkese tavsiye ederim. Bu tarz ürünlerin unisex olarak piyasaya sürülmesi herkesin böyle bir konfordan faydalanmasına yardımcı olur diye düşünüyorum.

Puan 
2019-12-18

süper çorap

Çok üşüyen bir insan olamam rağmen beni tatmin eden bir ürün oldu. Hani en soğuklarda giyemezsiniz belki ama Orta Anadolunun soğuklarında pantalon altında çok kullanışlı bir ürün. 3 gündür giyip deniyorum memnun kaldım. bir tül çoraptan beklenmeyen ısıtma özelliği.tavsiye ediyorum

Puan 
2019-12-07

Çok işime yaradı

Özel bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. aslında üniversite mezunuyum ama atanamayınca güvenlik görevlisi sertifikası alıp bu işe başladım. Tenefüslerde bulunduğum kabinden dışarı çıkmam gerekiyor ve en çok da soğukta ayaklarım üşüyordu. İki ay önce, bu üründen bir adet satın aldım. Ürün anlatıldığı gibi sıcak tutuyor, eskiden dizlerim ve ayaklarım çok üşürdü artık çok daha az üşüyor. Ancak iki aylık kullanımda üzerinde hafif bir tüylenme söz konusu oldu. Bu üniformama sürtündüğü için sanırım ama bu yüzden bir puanını kırdım. Şimdi iki tane daha alıcam. Daha ucuz malları denedim ancak hiç birisi bu kadar ısıtmıyor.

  • 2 kişiden 2 tanesi bu yorumu yararlı buldu.
Puan 
2019-11-30

Sıcak tutuyor

Ürün anlatıldığı gibi, sıcak tutuyor. Hızlı kargo için teşekkürler.

  • 1 kişiden 1 tanesi bu yorumu yararlı buldu.
Bir yorum yaz!
-

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla