Pareo/Elbise

3 adet ürün var.

Toplam 3 üründen 1-3 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Pareo 

Zorlu geçeni günlerin ardından hepimize iyi gelecek olan yaz tatili, yenilenmemiz için büyük bir fırsat. Geniş yelpazesi olan plaj ürünlerinin seçimi kolay gözükse de oldukça zorlayıcıdır. Mayobikini modellerini tamamlayan pareoya bavulunuzda yer ayırmayı ihmal etmeyiniz. Dilerseniz pareo modellerimize birlikte göz atalım. 

Plaj şıklığınızı tamamlayacak olan pareo modelleri kolay kombinlenebilir ürünlerdir. Pareo seçimlerinizde bikini ve mayo renk uyumu olması sizi daha şık hissettirecektir. Selmark, Free-z-be pareo modellerimiz mayo ve bikini modelleriyle takımdır. Kombinasyonları kolaydır.

Pareo Seçimlerini Neye Göre Yapmalıyız?

Bikini ve mayo modelleri ile birlikte tercih edeceğiniz pareo modelleri, tül ve şifon ürünleridir. Kullanımı kolay olan pareoları kusursuz görüntüye ulaşmak için dikkatli seçmek gerekir.

Mayo ve bikini ürünlerinizle renk uyumunun olması, kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ürünlerin şık olmasının yanı sıra sizi rahat hissettirmelidir. Terletmemeli, renk soldurmamalıdır. Uzun süreli kullanıma uygun olmalıdır. 

Pareo Kullanımı Nasıl Olmalıdır ? 

Gömlek pareo modelleri ise kullanımı kolay ve rahattır. Birbirinden farklı renk ve modelleri ile şık görünebilirsiniz. İsterseniz önünüzü ilikleyebilir, isterseniz düz bir gömlek şeklinde kullanabilirsiniz. 

Pareonuzu bel bölgenizdeki kavisin hemen altından bağlamanız büyük önem taşıyor. Bu sayede hem ince belli bir görünüm sergileyebilir hem de pareonuzun zarafetinden yararlanabilirsiniz.

Pareonuzu kalçanıza doğru sarkıtarak mini etek görünümü elde edebilir ve bu sayede plajda ve havuz kenarında son derece çarpıcı bir stil sergileyebilirsiniz.

Neden G Lingerie Plaj Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Yazın tüm canlı renkleri ve çarpıcı modelleri ile göz kamaştıran plaj giyim koleksiyonumuz, her kadına hitap etmektedir. Kadınlarımızın istediğini konforu onlara sunarak, kusursuz görünmelerini sağlamaktadır.

Toparlayıcı özelliği olan mayo ve bikini modelleri ile ışıldamaya devam edeceksiniz. 

Tüm plaj modellerimiz havuz suyunda bulunan klora karşı, diğer elastanlara göre daha dayanıklıdır. Ter ve güneş kreminden kaynaklı yağ asitlerine karşı dayanıklıdır. Formu ve yeni görünümünü uzun süre korur. Nefes alabilen kumaş teknolojisine sahip olduğu için terletme yapmayan ürünlerdir. Gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca G Lingerie iç giyim ürünlerinden sütyen ve diğer modellere bakmanızı tavsiye ederiz.

Yeni Üye Kaydı

Zaten üye isen
Giriş yap Veya Şifreyi Sıfırla